Шпакла Јапан Пластична х4 пар. - Baucentar
Шпакла Јапан Пластична х4 пар.

Шпакла Јапан Пластична х4 пар.

75 ден

Има на залиха

75 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла од тип Јапан спакувана во сет со 4 парчиња. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Во сетот има 4 парчиња со различна ширина на работниот дел на шпаклата: 48мм, 76мм, 98мм и 118. Работниот дел на шпаклата е изработен од квалитетна пластика.

Бренд

Mimont