Шпакла Јапан Метална х4 пар. - Baucentar
Шпакла Јапан Метална х4 пар.

Шпакла Јапан Метална х4 пар.

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла од тип Јапан спакувана во сет со 4 парчиња. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Во сетот има 4 парчиња со различна ширина на работниот дел на шпаклата: 48мм, 76мм, 98мм и 118. Работниот дел на шпаклата е изработен од метал.

Бренд

Mimont