Шпакла Челична 140х120мм - Baucentar
Шпакла Челична 140х120мм

Шпакла Челична 140х120мм

139 ден

Има на залиха

139 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 140мм а е долг 140мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Бренд

Mimont