Шпакла Челична 125х80мм - Baucentar
Шпакла Челична 125х80мм

Шпакла Челична 125х80мм

103 ден

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 80мм а е долг 125мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Има на залиха

103 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 80мм а е долг 125мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Бренд

Mimont