Шпакла Ростфрај 115х140мм - Baucentar
Шпакла Ростфрај 115х140мм

Шпакла Ростфрај 115х140мм

259 ден

Шпакла за професионална намена и фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 140мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик која е зацврстена со две нитни за подолг работен век.

Има на залиха

259 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла за професионална намена и фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 140мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик која е зацврстена со две нитни за подолг работен век.

Бренд

Mimont