Челична Четка Петоредна 280мм - Baucentar
Челична Четка Петоредна 280мм

Челична Четка Петоредна 280мм

89 ден

Има на залиха

89 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Челична четка со широка намена. Вкупната должина на четката изнесува 280мм. Четката е изработена од груби челични необработени влакна. Влакната се поставени во пет реда на дрвена основа која на крајот завршува со дрвена рачка. Рачката има ергономски облик за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont