Челична Четка Едноредна 260мм - Baucentar
Челична Четка Едноредна 260мм

Челична Четка Едноредна 260мм

134 ден

Има на залиха

134 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Челична четка со широка намена. Вкупната должина на четката изнесува 260мм. Четката е изработена од груби челични необработени влакна. Влакната се поставени во еден ред на метална основа на која на крајот завршува со пластична рачка од квалитетен материјал. Рачката има ергономски облик за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont