Цедалка за боја 20х24см - Baucentar
Цедалка за боја 20х24см

Цедалка за боја 20х24см

27 ден

Има на залиха

27 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Цедалка за боја наменета за процедување на боја за молерисување. Има димензии од 20 х 24см. Изработена е од квалитетен пластичен материјал. На едниот крај има и рачка за полесно користење.

Бренд

Mimont