Рачна Хефталка - Baucentar
Рачна Хефталка

Рачна Хефталка

580 ден

Има на залиха

580 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 134100 Категории

Рачна хефталка за општа намена. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има и долга рачка со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето. Дополнителна предност е што има функционалност за подесување на јачината на ударот. Може да користи стандардна муниција со шиирина од 6, 8 или 10мм.

Бренд

Mimont