Телескопска Рачка Метална 1.3м - Baucentar
Телескопска Рачка Метална 1.3м

Телескопска Рачка Метална 1.3м

190 ден

Има на залиха

190 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Телескопска рачка за молерски алати со вкупна работна должина 1.3 метри и пречник од 23мм. Изработена е од челик и заштитена со премаз од акрилна боја. На двата краја има пластични заштитни завршетоци за поудобно користење.

Бренд

Mimont