Телескоп Рачка Алуминиумска 5.0м - Baucentar
Телескоп Рачка Алуминиумска 5.0м

Телескоп Рачка Алуминиумска 5.0м

2100 ден

Има на залиха

2100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Телескопска рачка за молерски алати со вкупна работна должина 5.0 метри и пречник од 36мм. Се состои од пет различни делови. Изработена е од алуминиум. На двата краја има пластични заштитни завршетоци за поудобно користење.

Бренд

Mimont