Тапер Четка Дрво/Пластика 170х70мм - Baucentar
Тапер Четка Дрво/Пластика 170х70мм

Тапер Четка Дрво/Пластика 170х70мм

119 ден

Има на залиха

119 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Тапер Четка со широка намена. Четката е изработена од груби пластични влакна. Влакната се поставени на дрвена основа на која е прицврстена пластична рачка од пластика. Ширината на четката е 70мм а должината е 170мм.

Бренд

Mimont