Стругач За Боја Трапезен 60мм - Baucentar
Стругач За Боја Трапезен 60мм

Стругач За Боја Трапезен 60мм

37 ден

Има на залиха

37 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Стругач за боја со широка намена. Се користи за отстранување на засушена или запечена боја. Има пластично куќиште со трапезен облик изработено од квалитетна пластика. Сечивото е широко 60мм и  изработено е од квалитетна челична легура.

Бренд

Mimont