Рачка за валјак до 250-270мм/310мм - Baucentar
Рачка за валјак до 250-270мм/310мм

Рачка за валјак до 250-270мм/310мм

129 ден

Нема на залиха

Рачка за валјак со должина на рачката од 310мм и со пречник од 8мм. Наменет е за валјаци со работна должина од 250 до 270мм. Металната рачка е изработена од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од квалитетен пластичен материјал и има ергономски облик за поголема удобност при користење.

Бренд

Mimont