Рачка за валјак до 100-160мм/410мм - Baucentar
Рачка за валјак до 100-160мм/410мм

Рачка за валјак до 100-160мм/410мм

75 ден

Има на залиха

75 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачка за валјак со должина на рачката од 410мм и со пречник од 6мм. Наменет е за валјаци со работна должина од 100 до 160мм. Металната рачка е изработена од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од квалитетен пластичен материјал и има ергономски облик за поголема удобност при користење.

Бренд

Mimont