Пиштол За Силикон Професионален - Baucentar
Пиштол За Силикон Професионален

Пиштол За Силикон Професионален

569 ден

Има на залиха

569 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 125005 Категории

Пиштол за нанесување силикон за професионална намена. Може да користи стандардни туби со силикон. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има и долга рачка со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont