Пиштол За Силикон Полупрофесионален - Baucentar
Пиштол За Силикон Полупрофесионален

Пиштол За Силикон Полупрофесионален

289 ден

Има на залиха

Држач на место

289 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 125004 Категории

Пиштол за нанесување силикон за полупрофесионална намена. Може да користи стандардни туби со силикон. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има и долга рачка со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont