Пиштол За Силикон Економичен - Baucentar
Пиштол За Силикон Економичен

Пиштол За Силикон Економичен

209 ден

Има на залиха

209 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 125002 Категории

Пиштол за нанесување силикон за општа намена. Може да користи стандардни туби со силикон. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има кратка рачка со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont