Пиштол За Пурпена 325мм - Baucentar
Пиштол За Пурпена 325мм

Пиштол За Пурпена 325мм

949 ден

Има на залиха

949 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 125008 Категории

Пиштол за нанесување пурпена. Може да користи стандардни туби со пурпена. Вкупната должина на пиштолот изнесува 325мм. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има и долга рачка со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont