Пиштол За Поп Нитни 250мм - Baucentar
Пиштол За Поп Нитни 250мм

Пиштол За Поп Нитни 250мм

599 ден

Има на залиха

599 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 221601 Категории

Пиштол за поставување поп нитни. Вкупната должина на пиштолот изнесува 250мм. Може да се користи за стандардни димензии на поп нитни од 2.4, 3.2, 4.0 и 4.8мм. Има метално куќиште изработено од квалитетна челична легура. Има и долга рачка обложена со квалитетна пластика со ергономски облик со што се зголемува удобноста при користењето. На крајот на рачката има и кочница за заклучување и полесно складирање.

Бренд

Mimont