Глетарка Ростфрај Спатулато Со Гумена Рачка 280х100/120мм - Baucentar
Глетарка Ростфрај Спатулато Со Гумена Рачка 280х100/120мм

Глетарка Ростфрај Спатулато Со Гумена Рачка 280х100/120мм

379 ден

Има на залиха

379 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Глетарка за професионална употреба. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на глетарката е долг 280мм, на едниот крај е широк 100мм а на другиот крај е широк 120мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Глетарката има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont