Глетарка Челична Со Пластична Рачка 280х130мм - Baucentar
Глетарка Челична Со Пластична Рачка 280х130мм

Глетарка Челична Со Пластична Рачка 280х130мм

199 ден

Има на залиха

199 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Глетарка со широка намена. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на глетарката е широк 130мм а е долг 280мм. Металниот дел е изработен од нерѓосувачки челик. Глетарката има фино обработена пластична рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont