Глетарка Со Сунѓер 30мм 280х140мм - Baucentar
Глетарка Со Сунѓер 30мм 280х140мм

Глетарка Со Сунѓер 30мм 280х140мм

319 ден

Има на залиха

319 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластична глетарка со сунѓер со дебелина од 30мм. Се користи најчесто за изведба на керамички работи. Работниот дел на глетарката е широк 140мм а е долг 280мм. Работниот дел е изработен од квалитетна пластика и има рамни ивици. На работниот дел има залепено синтетички сунѓер со бела боја и дебелина од 30мм. Глетарката има фино обработена пластична рачка со ергономски дизајн со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont