Глетарка Со Гума 10мм 280х140мм - Baucentar
Глетарка Со Гума 10мм 280х140мм

Глетарка Со Гума 10мм 280х140мм

299 ден

Има на залиха

299 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластична глетарка со гума со дебелина од 10мм. Се користи најчесто за изведба на керамички работи. Работниот дел на глетарката е широк 140мм а е долг 280мм. Работниот дел е изработен од квалитетна пластика и има рамни ивици. На работниот дел има залепено гумен слој со црна боја и дебелина од 10мм. Глетарката има фино обработена пластична рачка со ергономски дизајн со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont