Глетарка Ростфрај Со Гумена Рачка 280х130мм - Baucentar
Глетарка Ростфрај Со Гумена Рачка 280х130мм

Глетарка Ростфрај Со Гумена Рачка 280х130мм

379 ден

Има на залиха

379 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Глетарка за професионална употреба. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на глетарката е широк 130мм а е долг 280мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Глетарката има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont