Глетарка Ростфрај Со Дрвена Рачка 280х130мм - Baucentar
Глетарка Ростфрај Со Дрвена Рачка 280х130мм

Глетарка Ростфрај Со Дрвена Рачка 280х130мм

369 ден

Има на залиха

369 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Глетарка за професионална употреба. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на глетарката е широк 130мм а е долг 280мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Глетарката има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont