Глетарка Пластична Со Заоблени Ивици 280х140мм - Baucentar
Глетарка Пластична Со Заоблени Ивици 280х140мм

Глетарка Пластична Со Заоблени Ивици 280х140мм

259 ден

Има на залиха

259 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Глетарка со широка намена. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на глетарката е широк 140мм а е долг 280мм. Работниот дел е изработен од квалитетна пластика и има заоблени ивици. Глетарката има фино обработена пластична рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont