Глетарка Назабена Ростфрај 6х6мм - Baucentar
Глетарка Назабена Ростфрај 6х6мм

Глетарка Назабена Ростфрај 6х6мм

379 ден

Има на залиха

379 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Назабена глетарка за професионална употреба. Се користи за нанесување на лепак на ѕидни и подни површини. Работниот дел на глетарката е долг 280мм, а широк 130мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Запците на глетарката се квадратни со ширина од 6мм. Глетарката има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont