Мешалка за боја до 10кг - Baucentar
Мешалка за боја до 10кг

Мешалка за боја до 10кг

139 ден

Нема на залиха

Мешалка за боја наменета за користење со електрична мешалка. Наменета е за мешање на боја до максимум 10 килограми. Изработена е од нерѓосувачки челик и заштитена со премаз од акрилна боја на маслена основа.

Бренд

Mimont