Средство за чистење на фуги

Средство за чистење на фуги

439 ден

Има на залиха

439 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Средство за ефикасно отстранување на маснотии и други нечистотии од валкани фуги во кујната или во бањата.

Бренд

Knauf