Бургија За Стакло 10х85мм - Baucentar
Бургија За Стакло 10х85мм

Бургија За Стакло 10х85мм

475 ден

Има на залиха

475 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за стакло со пречник од 10 мм. Изработена е во процес на прецизно производство од челична легура со конусно сечиво од зајакнат карбиден челик. Сечивото овозможува лесно дупчење во стакло или во керамика без да се прават оштетувања и гребнатинки на обработуваниот материјал. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite