Бургија За Дрво 5х85мм - Baucentar
Бургија За Дрво 5х85мм

Бургија За Дрво 5х85мм

65 ден

Има на залиха

65 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 5 мм и должина од 85 мм. Работната должина на бургијата е 45мм. Наменета е за дупчење во дрво. Користењето на оваа бургија е прецизно и ефикасно благодарение на специјалниот облик на  сечивото и на изострениот врв. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite