Бургија За Дрво 14х152мм - Baucentar
Бургија За Дрво 14х152мм

Бургија За Дрво 14х152мм

120 ден

Има на залиха

120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 14 мм и должина од 152мм. Благодарение на специјалниот облик на сечивото на бургијата овозможено е двојно да се зголеми брзината на дупчење. Шестоаголниот држач за брзо менување овозможува оваа бургија да се користи и со дупчалки со магнетни држачи и со батериски одвртувачи. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite