БК Силикон Специјал Транспарент 280 мл - Baucentar
БК Силикон Специјал Транспарент 280 мл

БК Силикон Специјал Транспарент 280 мл

209 ден

Нема на залиха

Шифра: А09871 Категорија:

За надворешни и внатрешни работи
Без растворувачи, отпорни на мувла и мувла, антиалергиски
Отпорност на температура: -40°C до +120°C.

Бренд

Bekament