Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела Сјајна RAL9016 - Baucentar
Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела Сјајна RAL9016

Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела Сјајна RAL9016

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Акрилна боја спакувана во спреј со Бела Сјајна нијанса или 8019 дефинирана според RAL палетата на бои. Наменета е за бојадисување за домашни потреби или за премачкување на постоечки предмети. Адекватна е за нанесување на било какви површини како железо, челик, пластика, дрво, камен и слично. Се одликува со лесно нанесување и со кратко време на сушење.

Бренд

HQS