Акрилна Боја Во Спреј За Маркирање 500мл Флуо Црвена - Baucentar
Акрилна Боја Во Спреј За Маркирање 500мл Флуо Црвена

Акрилна Боја Во Спреј За Маркирање 500мл Флуо Црвена

360 ден

Има на залиха

360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Флуоресцентна боја спакувана во спреј во црвена нијанса со неонски-флуоресцентен ефект. Наменета е за декорација на било какви површини железо, челик, пластика, дрво, камен и слично. По нанесувањето површините ги прави светли и видливи од поголемо растојание во мрачни услови. Флуоресцентните бои во спреј достапни се во неколку различни нијанси: жолта, зелена, оранж, сина, фуксија, црвена.

Бренд

HQS