Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Мат - Baucentar
Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Мат

Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Мат

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Акрилен безбоен премаз спакуван во спреј со Мат нота. Наменета е за менување на сјајот на било која од останатите акрилни бои во спреј. Се нанесува врз површини кои претходно се испрскани со акрилна боја. Се одликува со лесно нанесување и со кратко време на сушење. Претходно нанесената боја треба да биде добро исушена.

Бренд

HQS