SDS+ Адаптер За Глава За Дупчалка - Baucentar
SDS+ Адаптер За Глава За Дупчалка

SDS+ Адаптер За Глава За Дупчалка

265 ден

Има на залиха

265 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Адаптер за дупчалки за во бетон со SDS+ држач. Овозможува на него да се прикачат оторачи за дупка изработени од цврст карбид на електропневматски чекани или дупчалки SDS Plus прифат.

Бренд

Verto