Сет Насадни Клучеви 1/4 46 пар. - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 1/4 46 пар.

Сет Насадни Клучеви 1/4 46 пар.

1590 ден

Има на залиха

1590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 08-660 Категории

Сет со насадни клучеви со големина од 1/4″ во кој има вкупно 46 различни парчиња изработени од висококвалитетен челик од хром-ванадиум. Во сетот е вклучена и клуч крцкалка со 72 запци. Сетот содржи широк опсег на насадни клучеви со големина од 4 дo 14 мм како и битови – рамни, крстачи, шестоаголни, торксови. Дополнитенло, сетот содржи и продолжетоци од кои еден флекисибилен, универзална спојка, шестоаголни клучеви, лизгачка Т шипка и држач за битови. Сето тоа спакувано во практична и лесна кутија.

Бренд

Neo