Сет Ел.Алати ГСБ 550 + ГВС 750-125 + ГСТ 700 - Baucentar
Сет Ел.Алати ГСБ 550 + ГВС 750-125 + ГСТ 700

Сет Ел.Алати ГСБ 550 + ГВС 750-125 + ГСТ 700

17900 ден

Има на залиха

17900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Совршен пакет на професионални електрични алати за ефикасно завршување на работата.

Во сетот следуваат следниве артикли:

Bosch Professional Ташна за мајстори
1619БЗ0100

Убодна Пила ГСТ 700 Professional
06012А7020

Ударна Дупчалка ГСБ 550 Professional
06011А1023

Аголна Брусалка ГВС 750-125 Professional
06012174001

Бренд

Bosch