Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ГЕХ 34-150 340W - Baucentar
Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ГЕХ 34-150 340W

Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ГЕХ 34-150 340W

17900 ден

Има на залиха

17900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601372800 Категории

Робусна Ексцентар Вибрациона Брусалка со голема ефикасност на отстранување на материјалот во категоријата со пречник до 150 mm.

Номинална влкезна моќност 340 W

Пречник на брусната чинија 150 mm

Пречник на осциланиониот круг 4,0 mm

Број на вртежи во празен од 4,500 – 12,000 min-1

Број на вибрации 9,000 – 24,000 min-1

Ексцентрицитет 2,00 mm

Во пакувањето следува:

1 x адаптер за всисување прашина

1 x брусен лист со повеќе отвори C470, Best for Wood + Paint, 120

1 x хартиена вреќа за прашина

Брусна Чинија (150 mm)

Бренд

Bosch