Дупчалка Вибрациона Електр. ГСБ 550 550W+41 делен прибор - Baucentar
Дупчалка Вибрациона Електр. ГСБ 550 550W+41 делен прибор

Дупчалка Вибрациона Електр. ГСБ 550 550W+41 делен прибор

4990 ден

Има на залиха

4990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06011А1003 Категории

Во овој сет се вклучени:
Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 550 550W
Сет Прибор За електричен Алат со вкупно 41 парче.

Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 550 550W
Номинална влезна моќност 550 W
Број на вртежи во празен од 0-2.700 врт/мин
Маса 1.8 кг
Опсег на затегање на стезната глава
Мин/макс 1.5 – 13 мм
Број на удари при номинален број на вртежи во празен од 0 – 41.600 удар/мин
Пречник на дупчење во бетон 13 мм
Пречник на дупчење во дрво 25 мм
Пречник на дупчење во челик 10 мм
Пречник на дупчење во ѕид 13 мм

Бренд

Bosch