Електрична Статична Пила AdvancedCut 52 - Baucentar
Електрична Статична Пила AdvancedCut 52

Електрична Статична Пила AdvancedCut 52

16799 ден

Има на залиха

16799 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0603Б12000 Категории

Компактна прилагодливост – NanoBlade технологија за работа во движење.

Номинална примена моќност 550 W
Длабочина на сечење кај 90°/90° 52 мм
Број на вртежи во празен од 8.200 врт/мин

Бренд

Bosch