Електр.Статичeн Циркулар ГЦМ 350-254 1800W ф254мм - Baucentar
Електр.Статичeн Циркулар ГЦМ 350-254 1800W ф254мм

Електр.Статичeн Циркулар ГЦМ 350-254 1800W ф254мм

59900 ден

Има на залиха

59900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601Б22600 Категории

Се одликува со голем капацитет на сечење и со варијабилен број на вртежи за различни примени.

Гошлема флексибилност при користењето благодарение на најдобрата машина во класата на капацитет за вертикално сечење од 100 mm.

Интуитивен налчин на користење благодарение на SDS системот за менување на листовите на пилата и на бравата за закосување.

Оптимални резултати од сечењето благодарение на варијабилната брзоина за сечење на различни материјали и на листот за пилата Expert for Wood.

Бренд

Bosch