Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 ГДЛ 2000W ф305мм - Baucentar
Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 ГДЛ 2000W ф305мм

Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 ГДЛ 2000W ф305мм

89990 ден

Има на залиха

89990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601Б23600 Категории

Глаткост при сечењето без конкуренција и истрајна прецизност.

Капацитет на сечење 0° 104 x 341 mm
Капацитет на сечење 45° закосување 104 x 240 mm
Капацитет на сечење 45° наклон 51 x 341 mm
Подесување на закосување 52 ° L / 60 ° D
Подесување на наклон 47 ° L / 47 ° D

Димензии на алатот (Ш x Д x В) 670 x1100 x740 mm
Број на вртежи во празен од 4,000 min-1
Пречник на листот на пилата 305 mm
Пречник на внатрешниот отвор на листот за пилата 30 mm
Маса 32,1 kg
Номинална влезна моќност 2.000 W

Во пакувањето следува:

1 x Лист за кружна пила Expert for Wood, 305 x 30 x 2,4 mm, 72
Плочка за вметнување
Стегалка
Стезна Чаура
Внатрешен шестостран прифат

Бренд

Bosch