Електр.Фреза ГОФ 130 1300W ф6-8мм - Baucentar
Електр.Фреза ГОФ 130 1300W ф6-8мм

Електр.Фреза ГОФ 130 1300W ф6-8мм

12390 ден

Има на залиха

12390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016Б7000 Категории

Без запирање и без блокирање: поголема ефикасност за подобро чувство при работењето.

Номинална влеџзна моќност: 1.300 W

Број на вртежи во празен од 11,000 – 28,000 min-1

Прифат на алатки 6 – 8.0 mm

Во пакувањето следува:

Адаптер за всисување прашина
Клуч
Копирна Чаура
Паралелен граничник
Затезна чаура 6 mm
затезна чаура 8 mm
Ѕправувачки валјак
Чивија за центрирање

Бренд

Bosch