Пневматски Чекан За Разбивање ГСХ 27 ВЦ 2000W 62J - Baucentar
Пневматски Чекан За Разбивање ГСХ 27 ВЦ 2000W 62J

Пневматски Чекан За Разбивање ГСХ 27 ВЦ 2000W 62J

93000 ден

Има на залиха

93000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бренд

Bosch