Пневматски Чекан За Стругање ГСХ 500 1100W 7.5J - Baucentar
Пневматски Чекан За Стругање ГСХ 500 1100W 7.5J

Пневматски Чекан За Стругање ГСХ 500 1100W 7.5J

27900 ден

Има на залиха

27900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Одлична ефикасност: голема ударна енергија во комбинација со супериорен број на удари која резултира со одлични резултати за стругање.

Продолжена издржливост: заптивен прстен за мазиво за спречување на протекување на во комбинација со иновативно решение со капак за прашина заради подобра заштита од прашина што резултира во продолжен работен век на алатот.

Ергономски дизајн: еднорачен Vario Lock дизајн за промена на прифатот на длетото со 12 различни положби и копче за заклучување за секојдневна непрекината работа.

Бренд

Bosch