Пневматски Чекан Дупчалка Електр. ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј - Baucentar
Пневматски Чекан Дупчалка Електр. ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј

Пневматски Чекан Дупчалка Електр. ГБХ 8-45 ДВ УНИ 1500W 12.5Ј

56590 ден

Има на залиха

Пневматски Чекан Дупчалка Електрична

56590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0611265000 Категории

Моќност од 1500 W при ниски вибрации.

Номинална влезна моќност: 1.500 W
Ударна енергија (според EPTA 05/2016) 12.5 J
Опсег на пречник за вибрационо дупчење во бетон 12 – 45 mm

Бренд

Bosch