Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 240 790W +СДС Сет - Baucentar
Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 240 790W +СДС Сет

Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 240 790W +СДС Сет

13900 ден

Има на залиха

13900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бренд

Bosch